• 17 listopada 2022

Bezpieczny transport towarów wartościowych – co musisz o nim wiedzieć, zanim skorzystasz z usługi?

Bezpieczny transport towarów wartościowych – co musisz o nim wiedzieć, zanim skorzystasz z usługi_

Bezpieczny transport towarów wartościowych – co musisz o nim wiedzieć, zanim skorzystasz z usługi?

Bezpieczny transport towarów wartościowych – co musisz o nim wiedzieć, zanim skorzystasz z usługi? 1024 535 Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK

Bezpieczny transport towarów wartościowych to nic innego jak starannie zaplanowany przewóz drogocennych przedmiotów, które są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Najistotniejsze w transporcie tego typu przesyłek jest zapewnienie klientom najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Jak przebiega realizacja takiej usługi w Trans-Tok?

Na czym polega transport towarów wartościowych? 

Transport towarów wartościowych to bardzo popularna usługa w branży transportowej. Z tego typu korzystają najczęściej klienci podczas przeprowadzek prywatnych i firmowych oraz wtedy, gdy potrzebują szybko, bezpiecznie i terminowo przetransportować cenne rzeczy do nowego miejsca. To również przydatna usługa dla osób, które potrzebują tylko od czasu do czasu przetransportować coś cennego np. stary fortepian otrzymany w spadku po rodzinie i chcą mieć pewność, że tego typu ładunek będzie odpowiednio dobrze zabezpieczony na czas transportu i dostarczony w terminie do konkretnego miejsca.

Organizacja przewozu towarów wartościowych w Trans-Tok to proces bardzo dokładnie zaplanowany. Najpierw dokładnie ustalamy warunki współpracy z klientem, a po zaakceptowaniu – przystępujemy do realizacji usługi transportowej. Tego rodzaju usługa polega na przyjęciu zlecenia transportowego dotyczącego przewozu drogocennych towarów np. elektroniki, papierów wartościowych lub innych przedmiotów, które ze względu na swoją wartość wymagają dobrego zabezpieczenia na czas transportu i bezpieczeństwa.

Dla naszych klientów od ponad 20 lat realizujemy transport najwyższej jakości produktów np. o ogromnej wartości sentymentalnej lub materialnej i każdego dnia robimy wszystko, co w naszej mocy, by terminowo dostarczyć tego typu ładunki do miejsc docelowych. W Trans-Tok współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi ludźmi, którzy wiedzą, jak prawidłowo zabezpieczyć drogocenne ładunki i zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla tego typu przesyłek. Działamy nie tylko w mieście takim jak Ożarów Mazowiecki i w całej Polsce, ale specjalizujemy się również w transporcie rzeczy wartościowych do innych państw.

Transport rzeczy wartościowych – jakie przedmioty przewozimy? 

Ciekawi Cię, jakie przedmioty wartościowe przewozimy na co dzień dla naszych klientów? W Trans-Tok możesz zamówić profesjonalny i bezpieczny transport wszelkiego rodzaju elektroniki, sprzętu AGD i RTV. Ponadto w ramach transportu rzeczy wartościowych realizujemy również

Naszym klientom oferujemy również bezpieczny i terminowy transport papierów wartościowych, ciężkich pamiątek, biżuterii, fortepianów i takich rzeczy, które ze względu na swój nietypowy gabaryt wymagają transportu specjalnym środkiem transportu oraz dobrego zabezpieczenia. Wartościowe przedmioty to przede wszystkim sprzęt elektroniczny, AGD, RTV, kosztowności, papiery wartościowe, różnego rodzaju dokumenty, a także biżuteria lub antyki.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest to, by tego typu przedmioty były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu i zapewniamy najwyższe standardy obsługi logistycznej w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych dla tego typu przedmiotów.

Jakie są zasady prawne dotyczące bezpiecznego transportu towarów wartościowych?

Chcesz oddelegować transport cennego ładunku firmie transportowej, ale nie wiesz, jak przygotować się do tego procesu i w jaki sposób chroni Cię prawo przewozowe?

Zastanawiasz się, jaka jest odpowiedzialność przewoźnika np. za zgubiony ładunek? Każdy przewoźnik podlega odpowiedzialności, którą określa szczegółowo art. 17 Konwencji CMR. Oznacza to, że każdy przewoźnik, który przewozi towary wartościowe, ponosi odpowiedzialność za częściowe lub całkowite uszkodzenie przewożonych ładunków, a także za opóźnienie dostawy towaru. Warto jednak pamiętać, że od powyższego artykułu Konwencji CMR są pewne wyjątki. To sytuacja, gdy np. przewoźnik dostarczy ładunek bez żadnych śladów naruszenia i odpowiednio zaplombowany przez nadawcę.

Dotyczy to większej ilości artykułów określonych przed nadawcę w liście przewozowym. Jeśli przewoźnik nie sprawdził ich wcześniej, a przewiózł towar do  miejsca docelowego — to według artykułu 66 ustawy 1 Konwencji CRM nie ponosi odpowiedzialności. Jednak w takiej sytuacji przewoźnik musi udowodnić, że paczka nie była otwierana, a ubytek nie powstał z jego winy. W związku z tym każdy klient zlecający transport towarów wartościowych, może być spokojny o swoje drogocenne ładunki, ponieważ prawo przewozowe chroni jego interesy.

W Trans-Tok za każdym razem, ilekroć zlecisz nam transport drogocennego ładunku – zyskujesz pewność, że właściwie go zabezpieczymy i na pewno dotrze na miejsce w stanie nienaruszonym! Jeśli więc od dawna chcesz zlecić ładunek doświadczonemu operatowi logistycznemu i szukasz odpowiedniej firmy to wiedz, że w Trans-Tok zapewnimy Ci pełne bezpieczeństwo całego procesu logistycznego!

Profesjonalny transport towarów wartościowych — dlaczego warto oddelegować przewóz drogocennych rzeczy firmie Trans-Tok? 

Masz do przewiezienia drogocenne antyki lub dzieła sztuki i szukasz firmy, która zadba o tego typu ładunki? Zależy Ci na najwyższej jakości usłudze transportowej i szybkim terminie dostarczenia przedmiotów do miejsca docelowego?

Z takiej usługi możesz skorzystać zarówno wtedy, gdy chcesz przewieźć coś wartościowego ze swojego dawnego mieszkania do nowego domu lub siedziby firmy, jak i także wtedy, gdy szukasz firmy do przewozu takich przedmiotów.

Dlaczego warto oddelegować transport towarów wartościowych właśnie naszej firmie? Przede wszystkim w Trans-Tok mamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji transportu drogocennych ładunków i wiemy, jak zabezpieczyć nawet najbardziej kosztowny ładunek do drogi. Ponadto nasi wykwalifikowani pracownicy wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć przedmioty wartościowe, by bezpiecznie dotarły na miejsce.

Chcesz oddelegować transport cennych rzeczy? Sprawdź naszą ofertę usług transportowych i skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły  Twojego zlecenia transportowego.

Potrzebujesz oddelegować transport sprzętu elektronicznego, ale nie wiesz, jak przebiega realizacja takiej usługi? Przeczytaj o tym, jak u nas wygląda bezpieczny transport sprzętu elektronicznego. 

Profesjonalny transport towarów wartościowych — tylko z Trans-Tok! 

Potrzebujesz przetransportować cenne rzeczy z jednego mieszkania do nowego i szukasz firmy transportowej, której możesz zaufać podczas przeprowadzki prywatnej lub do biura?

Szukasz doświadczonej firmy logistycznej, której oddelegujesz to wyzwanie? W Trans-Tok takie zlecenia transportowe to dla nas codzienność! Specjalizujemy się zarówno w przewozie kosztowności prywatnych i firmowych.Ten artykuł oferuje bezpłatną wysyłkę kwalifikujących się produktów w postaci masek na twarz lub kup online i odbierz w sklepie jeszcze dziś w dziale medycznym

Ponadto pomagamy klientom w transporcie dzieł sztuki i przewozie towarów wartościowych w Polsce i na dłuższych trasach. Chcesz wysłać drogocenne przedmioty za granicę i szukasz firmy, która profesjonalnie i terminowo wywiąże się z tego zlecenia? Zapraszamy do współpracy w zakresie krajowego i zagranicznego transportu towarów wartościowych.


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /trans-tok.pl-ersetic/wp-content/themes/blade/comments.php on line 2