O firmie

Indywidualne i optymalne rozwiązania logistyczne.

Trans-Tok Logistics to polski operator logistyczny. Charakteryzuje nas profesjonalizm, niezawodność i 20-letnie doświadczenie. Oferujemy szeroki zakres usług logistycznych, dzięki czemu jesteśmy wstanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klientów. Naszą zaletą jest kompleksowość w zakresie logistyki kontraktowej.

Zapewniamy powierzchnię z nowoczesnymi magazynami, elektroniczną identyfikację towarów wspartą nowoczesnym systemem informatyczny WMS, całodobowy monitoring powierzonych nam towarów oraz pomoc zespołu profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej.

Dysponujemy profesjonalnym Centrum Logistycznym znajdującym się w dogodnej lokalizacji – w pobliżu Warszawy, a dokładniej blisko węzła Konotopa (A2, S8, oraz Południowej Obwodnicy Warszawy).

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008, a także  działa zgodnie z wdrożonym systemem HACCP (tzn. systemem zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności).

Trans-tok Logistic Group dysponuje 3 magazynami w okolicy Warszawy (Bronisze, Ożarów Maz., Pruszków) o łącznej powierzchni 22.000 m², gdzie ma możliwość składowania nawet 35.000 palet. Dzięki znakomitej lokalizacji w pobliżu obwodnicy S8 i autostrady A2, firma posiada zdolność szybkiej komunikacji z centrum Warszawy oraz wyjazdu poza nią.

W lutym 2019 roku został otwarty Magazyn Ożarów, który jest zlokalizowany w Ołtarzewie przy skrzyżowaniu ul. Ceramicznej (droga nr 718) oraz ul. Poznańskiej (droga nr 92). Odległość do autostrady A2 łączącej Warszawę i Berlin wynosi 2,7 km (3 minuty). Węzeł Konotopa (obwodnica Warszawy) jest oddalony jedynie o 7 km (6 minut). Bliskość Ożarowa (10.000 mieszkańców) oraz Pruszkowa (60.000 mieszkańców) zapewniający łatwy dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej niezbędnej do operacji logistycznych.

Budynek jest wyposażony we wszelkie instalacje wymagane w magazynach wysokiej jakości. Dodatkowo magazyny jest wyposażony z klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA:  ok. 13.100 m2, w tym około 2500 m2 w strefie 20 boksów magazynowych o powierzchniach od 60 do 400 m2. Każdy boks jest skomunikowany z magazynem, ma wysokość od 7 do 10 metrów. Część boksów ma rampy „O”. Niezależna chłodnia 400 m2, skomunikowana z częścią magazynową.

W ramach naszej kompleksowości, nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na wsparcie dotyczące samego magazynowania towaru, ale także na transport całopojazdowy, drobnicowy, paczkowy. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy także konfekcjonowanie, etykietowanie, foliowanie, co-packing, przygotowywanie zestawów promocyjnych. Taka kompleksowość oznacza WYGODĘ, KOMFORT PRACY, BEZPIECZEŃSTWO powierzonego towaru i  MOŻLIWOŚCI rozwoju współpracy –  na które, mogą liczyć nasi Klienci.

20 lat doświadczenia

Zaczynaliśmy w latach 90. od transportu krajowego i międzynarodowego. Przez lata wyrabiając sobie pozytywną opinię wśród kontrahentów i widząc zapotrzebowanie na rynku, postanowiliśmy rozwinąć ofertę w zakresie usług logistycznych. Dzięki zbudowanej i stale unowocześnianej bazie magazynowej obsługujemy zarówno krótko, jak i długoterminowe  projekty magazynowe. Nasze wysiłki zostały docenione i dwukrotnie wyróżnione w prestiżowym konkursie pt. „Operator Logistyczny Roku” (w 2011 i 2012 roku). Od samego początku działania naszej firmy stawiamy na JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ. Dzięki konsekwencji i stałej pracy zespołu możemy stwierdzić, iż cele te w dalszym ciągu są dla nas priorytetem.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i wspólnie z nami rozwijaj swój biznes.