Co-packing Warszawa

Co-Packing - Warszawa i cała Polska

Profesjonalizm swojej działalności można pokazywać na każdym kroku. Od wyglądu strony internetowej, przez przejrzystość oferty, jakość oferowanych produktów, po opakowania i formę, w jakiej są one dostępne dla konsumentów. Co-packing to usługa, która w skrócie polega na zapewnieniu produktom właściwego opakowania. Zdajemy sobie sprawę, że “Jak cię widzą, tak cię piszą”, więc zapewniamy swoim Klientom wysokiej jakości usługę pakowania i konfekcjonowania produktów, dzięki czemu mają pewność, że towar trafiający do konsumentów jest zapakowany w profesjonalne i estetyczne opakowanie.

Co-packing - Pakowanie Usługowe - Warszawa

Odpowiednie przygotowanie przesyłki i prezentacja produktu to bardzo istotna część procesu sprzedażowego. W dobie dużego wzrostu sektora e-commerce często konsumenci będą odbierać zamówienie właśnie w formie wysyłkowej, więc firmy prześcigają się w tym, żeby przesyłka różniła się od konkurencji i wskazywała na najwyższą jakość. Zdajemy sobie z tego sprawę, bo usługi związane z pakowaniem i ozdabianiem produktów realizujemy z powodzeniem od połowy lat ’90. Jeśli chodzi o co-packing, czy też pakowanie usługowe, Warszawa i miasta w całej Polsce mogą skorzystać na naszym doświadczeniu.

Co-packing + konfekcjonowanie

Często te dwa pojęcia są mylone, jednak oznaczają tak naprawdę dwa inne zakresy działań. Jednak my łączymy co-packing z rozwiniętą usługą konfekcjonowania rozmaitych produktów, również płynów, żeby uzyskać kompleksowy efekt. To, jak konsumentowi przedstawiony jest produkt, często może zaważyć na tym, czy ten zdecyduje się na ponowny zakup w danym sklepie. Konsumenci zwykle nie myślą o tym, ale przedmioty, które kupują, często nie trafiają w dedykowane opakowania bezpośrednio z taśmy produkcyjnej. Wówczas są wkładane do prostych kartonów z etykietami umożliwiającymi identyfikację, a dopiero później trafiają do opakowań sprzedażowych. Po naszej stronie stoi zatem wszystko to, co dzieje się z towarem zaraz po jego wyprodukowaniu i przed trafieniem na rynek. Są to takie działania jak:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów do kartonów, kopert, torebek, pudełek i innych opakowań, które możemy przygotować,
  • Wymiana zniszczonych opakowań na nowe,
  • Etykietowanie produktów, czyli umieszczanie na nich wszelkich niezbędnych informacji,
  • Foliowanie produktów za pomocą folii podnoszącej ich estetykę i chroniącą przed uszkodzeniami,
  • Przygotowywanie zestawów promocyjnych według określonej przez Klienta specyfikacji,
  • Wklejanie próbek i gadżetów promocyjnych, takich jak smycze, pendrive’y i inne,
  • Klejenie i składanie ulotek,
  • Zgrzewanie opakowań.

Każda z wymienionych usług jest wykonywana przez wykwalifikowany personel i przy użyciu profesjonalnych maszyn i narzędzi. Gwarantujemy pomoc i profesjonalne porady merytoryczne we wszystkich powyższych kwestiach.

Pakowanie usługowe - Warszawa

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw, które są zdecydowane na outsourcing w ramach magazynowania i pakowania towaru, by skupić się na procesie produkcyjnym i optymalizacji procesów wewnątrz samej firmy. Pozostawiając w naszych rękach działania związane z pakowaniem produktów masz pewność, że konsumenci otrzymają przesyłki w najwyższej możliwej jakości. Co-packing pozwoli uniknąć kosztów związanych z wynajmem powierzchni i zatrudnienia dodatkowych pracowników, nie mówiąc o potrzebnych maszynach. Realizujemy zlecenia o różnym nakładzie z firm z wielu rozmaitych branży. Przez lata zrealizowaliśmy setki zamówień i jesteśmy gotowi wykonywać nawet niestandardowe i niekonwencjonalne zlecenia.


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /trans-tok.pl-ersetic/wp-content/themes/blade/comments.php on line 2