• 27 kwietnia 2021

Kompleksowa obsługa logistyczna – co wchodzi w jej skład i na czym to polega?

Kompleksowa obsługa logistyczna – co wchodzi w jej skład i na czym to polega-

Kompleksowa obsługa logistyczna – co wchodzi w jej skład i na czym to polega?

Kompleksowa obsługa logistyczna – co wchodzi w jej skład i na czym to polega? 1024 535 Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK

Zastanawiasz się, na czym polega kompleksowa obsługa logistyczna i w jaki sposób Twój biznes może na takiej usłudze skorzystać? Jakie korzyści wiążą się ze zleceniem kompleksowej obsługi logistycznej firmy i w jakich sytuacjach zdecydować się na oddelegowanie logistyki zewnętrznej firmie takiej jak Trans-Tok?

Outsourcing usług logistycznych – na czym polega?

Outsourcing usług logistycznych to usługa, która polega na kompleksowej realizacji logistyki dla danej firmy: od momentu zlecenia odbioru towaru z konkretnego miejsca po bezpieczne przechowywanie w odpowiednich warunkach zgodnych ze specyfikacją towaru w magazynie aż po wysyłkę do klienta docelowego w trybie just in time. Możesz zdecydować się np. tylko na pewien zakres obsługi logistycznej na najwyższym poziomie lub zdecydować się na stałą współpracę np. na kilka miesięcy lub dłużej. Firma Trans-Tok realizuje zlecenia logistyczne zarówno dla małych firm, jak i dla klientów korporacyjnych.

Kompleksowa obsługa logistyczna – co wchodzi w skład takiej usługi?

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad tym, żeby oddelegować część obowiązków zewnętrznej firmie logistycznej, ale nie wiesz co wchodzi w skład takiej kompleksowej obsługi? Kompleksowa obsługa usług logistycznych w firmie Trans-Tok obejmuje szereg różnorodnych działań, które pozwolą Ci odzyskać cenny czas i poświęcić go np. na rozwój własnego biznesu, kontakt z klientami czy ulepszanie relacji z pracownikami. Możesz zlecić np. tylko kilka prac naszej firmie takich jak np. usługa co-packingu, magazynowanie czy etykietowanie produktów lub zdecydować się na pełen outsourcing usług logistycznych.

Twoja firma się rozwija i brakuje Ci czasu, aby samodzielnie pilnować dostaw towarów do klientów? Interesuje Cię kompleksowa obsługa logistyczna Twojej firmy, abyś mógł w końcu zyskać więcej czasu na inne działania i jednocześnie ze spokojem w głowie oddelegować tę część obowiązków zewnętrznej firmie? W Trans-Tok z przyjemnością Ci pomożemy! Zastanawiasz się, co możesz nam oddelegować, aby zyskać więcej czasu na rozwój swojej firmy? Oto tylko część zakresu tego, czym się zajmujemy i w czym możemy Ci pomóc:

 • skompletowanie zamówienia od A do Z zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • pełen zakres usług magazynowych dotyczących Twoich produktów – od przejęcia odpowiedzialności za magazynowanie towaru po bieżącą aktualizację stanów magazynowych
 • zrealizowanie transportu specjalistycznego np. dla towarów, które wymagają zachowania szczególnego bezpieczeństwa i określonych warunków przez producenta podczas podróży do klienta
 • przepakowanie produktów np. na specjalne akcje promocyjne
 • etykietowanie zamówień i przygotowanie produktów do dalszej drogi do klienta końcowego
 • bezpieczne magazynowanie towarów – od produktów małogabarytowych po przedmioty o nietypowych wymiarach
 • transport każdego rodzaju produktów – od towarów drobnicowych po maszyny rolnicze i lekarstwa
 • kompleksowe zarządzanie magazynem – aktualizowanie stanów magazynowych towarów aż po pełną obsługę magazynową i kompletowanie zamówień dla klientów np. sklepów internetowych
 • błyskawiczne dostarczenie towarów do klienta docelowego dzięki dobrze skomunikowanym magazynom przy autostradzie A2 w Ożarowie Mazowieckim i Macierzysz przy węźle komunikacyjnym Konotopa i drodze ekspresowej S8.

To tylko kilka propozycji z szerokiego zakresu naszej oferty, z których warto skorzystać, jeśli potrzebujesz wsparcia w logistyce dla swojej firmy. Sprawdź kompleksową obsługę logistyczną w Trans-Tok! Dzięki naszym działaniom możesz zdecydować się na pełen outsourcing usług logistycznych i liczyć na pełen profesjonalizm na każdym etapie zlecenia.

Dlaczego warto zlecić kompleksową obsługę logistyczną firmy?

Chcesz wiedzieć dlaczego warto powierzyć nam obsługę logistyczną Twojej firmy? Oto najważniejsze korzyści, które wynikają z takiej współpracy:

 • oszczędność cennego czasu, który możesz poświęcić na inne zadania w swojej firmie
 • oddelegowanie części obowiązków na które nie masz czasu lub takich, których nie lubisz – jeśli np. nie masz głowy do pamiętania o terminach aktualizacji towarów w magazynie – my chętnie Cię odciążymy i pomożemy w tym zakresie
 • pełna kontrola nad każdym etapem procesu – nie musisz się martwić, że o czymś zapomnisz, bo dzięki naszej współpracy będziesz o wszystkim stale informowany
 • gotowość do podjęcia wyzwań logistycznych – w Trans-Tok świadczymy usługi logistyczne zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem logistycznym!
 • ponad 20 lat doświadczenia w branży logistycznej sprawia, że doskonale znamy problemy z jakimi borykają się nasi klienci, a to pozwala nam oferować najwyższą jakość usług logistycznych na rynku.

Kompleksowa logistyka – kto może z niej skorzystać?

Obsługa logistyczna firmy to usługa, z której może skorzystać każdy przedsiębiorca w dowolnie działającej branży. Jeśli np. działasz w branży motoryzacyjnej, prowadzisz własne gospodarstwo i potrzebujesz pomocy w transporcie maszyn rolniczych czy jesteś przedsiębiorcą, który działa w branży FMCG, to możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie logistyki kontraktowej. Z przyjemnością odbierzemy towar przeznaczony do magazynowania i zajmiemy się logistyką Twojej firmy w taki sposób, że będziesz zadowolony z najwyższych standardów obsługi.

Czy warto zdecydować się na oddelegowanie logistyki zewnętrznej firmie?

Outsourcing usług logistycznych to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chcesz odzyskać więcej czasu jako właściciel firmy i zlecić kompleksową obsługę logistyczną Twojego biznesu. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu logistycznym – jesteśmy do dyspozycji. Coraz więcej firm decyduje się na oddelegowanie części obowiązków związanych z logistyką, aby zyskać więcej czasu na rozwój swoich biznesów. Interesuje Cię kompleksowa obsługa logistyczna na najwyższym poziomie lub chcesz zlecić tylko część logistyki swojej firmy? Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty logistycznej, rozmowy i współpracy!


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /trans-tok.pl-ersetic/wp-content/themes/blade/comments.php on line 2