• 13 września 2022

Wynajem magazynu w Ożarowie Mazowieckim – poznaj korzyści

WYNAJEM MAGAZYNU W OŻAROWIE MAZOWIECKIM

Wynajem magazynu w Ożarowie Mazowieckim – poznaj korzyści

Wynajem magazynu w Ożarowie Mazowieckim – poznaj korzyści 1024 535 Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK

Interesuje Cię wynajem magazynu na krótki okres lub dłużej? Prowadzisz firmę i interesuje Cię magazyn do wynajęcia w niedalekiej odległości od centrum Warszawy? Chcesz wynająć klimatyzowane centrum logistyczne, by przechowywać towary w odpowiednich warunkach i zyskać komfortową przestrzeń magazynową dla swoich pracowników? Szukasz magazynu na wynajem, by bezpiecznie przechowywać towary swojej firmy i jednocześnie szybko rozsyłać je do klientów? Wynajem magazynu w Ożarowie Mazowieckim to świetny wybór i mnóstwo korzyści!

Poznaj korzyści z wynajmu magazynu w Ożarowie Mazowieckim od Trans-Tok

  • Duża powierzchnia magazynu wynosząca 2500 metrów kwadratowych do dowolnego zagospodarowania – idealny wybór dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.

 

  • Nasza nowoczesna hala magazynowa w Ożarowie Mazowieckim ma łączną powierzchnię 13.100 metrów kwadratowych (z czego 400 metrów kwadratowych ma niezależna chłodnia – idealna do przechowywania produktów wymagających kontrolowanych temperatur).

 

  • Dogodna wysokość boksów – w naszym magazynie boksy mają wysokość 10 metrów i zajmują powierzchnię magazynową w specjalnej strefie od 60 metrów do 400 metrów kwadratowych, co ułatwi Ci składowanie najróżniejszych rodzajów produktów. Każdy boks jest bardzo dobrze skomunikowany z magazynem, a niektóre z nich są wyposażone w rampy O, by przechowywanie towarów było jeszcze łatwiejsze.

 

  • Dogodna lokalizacja magazynu – nasz magazyn znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Ceramicznej (droga nr 718) oraz ul. Poznańskiej (droga nr 92) w Ołtarzewie w Ożarowie Mazowieckim – oddalony od centrum Warszawy o zaledwie 15 minut jazdy i usytuowany przy drodze szybkiego ruchu S8. Ponadto autostrada A2 to jedynie 3 minuty drogi od naszego  magazynu (ok. 2,7 km).

 

  • Komfort użytkowania magazynu ze względu na przestronne hale, klimatyzowany i ogrzewany magazyn przez cały czas użytkowania!

 

  • Nowoczesna przestrzeń magazynowa o powierzchni od 50 do 500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w standardzie A+, z której możesz skorzystać, by bezpiecznie przechowywać najróżniejsze rodzaje towarów.

 

  • Bardzo dobre warunki wynajmu niezależnie od tego, na jaki okres najmu – czynsz w bardzo atrakcyjnej cenie zarówno wtedy, gdy zdecydujesz się na wynajem krótkoterminowy magazynu pod Warszawą, jak i wtedy, gdy interesuje Cię wynajem długoterminowy – już od 17 zł za metr powierzchni magazynu.

 

  • Bardzo dobrze skomunikowany magazyn przy drodze i centrum Warszawy.

 

  • Nie pobieramy żadnych opłat prowizyjnych za wynajem magazynu jak konkurencja!

 

  • Wynajem naszego magazynu w Ożarowie Mazowieckim w West-Park to gwarancja komfortowego korzystania z magazynu przez cały czas, a specjalnie dla Twojej wygody powstał duży plac manewrowy. Zapewniamy również wysokie bezpieczeństwo magazynowych towarów dzięki całodobowemu monitoringowi, ochronie i strzeżonemu wjazdowi na teren magazynu.

Magazyn do wynajęcia dla firmy w Ożarowie Mazowieckim – świetny magazyn dla Twojej firmy blisko centrum Warszawy! 

Szukasz magazynu dla swojej firmy, hurtowni lub sklepu i nie wiesz, co wybrać lub czym kierować się podczas ostatecznego wyboru? Świadomość własnych potrzeb w zakresie usługi, jaką jest magazynowanie towarów i określenie powierzchni, której potrzebujesz na takie produkty to pierwszy krok do sukcesu.

Nasz magazyn do wynajęcia jest nowoczesny, klimatyzowany i dobrze skomunikowany, bo znajduje się zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy. Jeśli więc interesuje Cię wynajem magazynu w ramach wynajmu krótkoterminowego lub na dłuższy okres – firma Trans-Tok dysponująca obszernym magazynem w Ożarowie Mazowieckim z przyjemnością Ci pomoże!

Nowoczesny magazyn do wynajęcia dla Twojej firmy

Od dawna szukasz centrum logistycznego dla swojej firmy na wynajem w nowoczesnym budynku magazynowym, bliskości centrum Warszawy i w miejscu, dobrze skomunikowanym?

Zapraszamy do kontaktu i poznania prostych warunków wynajmu powierzchni magazynowej w budynku West-Park w Ożarowie Mazowieckim!


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /trans-tok.pl-ersetic/wp-content/themes/blade/comments.php on line 2