• 21 stycznia 2021

Magazyn z chłodnią – co to i dlaczego warto z niego skorzystać?

Magazyn z chłodnią – co to i dlaczego warto z niego skorzystać

Magazyn z chłodnią – co to i dlaczego warto z niego skorzystać?

Magazyn z chłodnią – co to i dlaczego warto z niego skorzystać? 1024 512 Operator Logistyczny, Magazynowanie Warszawa, Magazyn do wynajęcia | TRANS-TOK

Co to jest magazyn?

Magazyn z chłodnią to propozycja przechowania towarów spożywczych lub takich produktów, które ze względu na swój charakter i przeznaczenie muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki magazynowe np. być przechowywane w odpowiedniej, niższej temperaturze i w specjalny sposób. Umożliwiają to nasze nowoczesne magazyny wraz z niezależną chłodnią, które są klimatyzowane i monitorowane.

Magazyn to odpowiednie miejsce, w którym każdy nasz klient może przechowywać swoje towary zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem. To obiekt wyposażony w wiele urządzeń ułatwiających pracę magazynową, co pozwala naszym klientom zaoszczędzić mnóstwo czasu na przygotowaniu towarów do wysyłki, konfekcjonowaniu produktów czy weryfikacji stanu magazynowego. Magazynowanie towarów wymaga bardzo dobrej i przemyślanej organizacji, a także przemyślenia sposobu ich ułożenia. Ponadto magazynowanie towarów to sposób na szybki i sprawny przeładunek towarów, a także uzyskanie wsparcia wykwalifikowanego personelu, który zawsze służy pomocą. Na życzenie klientów oferujemy dodatkową usługę konfekcjonowania towarów, które są przepakowywane zgodnie z zaleceniami klientów i od razu po przepakowaniu wysyłane do odbiorców.

Wynajem magazynu z chłodnią – dlaczego warto się na to zdecydować?

Wynajem magazynu z chłodnią to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie, jeśli szukasz właściwego miejsca do magazynowania towarów w odpowiednich warunkach. Jeśli chcesz przechować towary wymagające specjalnych warunków przechowania np. w określonej temperaturze czy szukasz magazynu, który zapewni Twoim produktom odpowiedniego systemu składowania – możesz na nas liczyć!

Niektóre produkty takie jak produkty spożywcze wymagają przechowania w specjalnej temperaturze, inne potrzebują lepszych warunków magazynowania niż standardowe produkty, a jeszcze inne potrzebują większej powierzchni. Te wszystkie cele może spełnić magazyn z chłodnią lub mroźnią. Właśnie ze względu na takie potrzeby nasi klienci często decydują się na wynajem magazynu z chłodnią.

Wynajem magazynu z chłodnią – jakie są korzyści wynajmu przestrzeni magazynowej? 

Wynajem magazynu z chłodnią wiążę się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim to ogromne ułatwienie organizacji produktów i możliwość rzetelnego zweryfikowania aktualnego stanu magazynowego produktów w dowolnym czasie. To również zapewnienie produktom odpowiednich warunków przechowywania w stosowanych temperaturach, aby nie straciły swoich pierwotnych właściwości.

To również możliwość skorzystania z jednej z naszych usług, czyli profesjonalnego konfekcjonowania produktów. Nasza firma świadczy usługi z zakresu przyjmowania i wydawania towarów przy zachowaniu najwyższej kontroli jakości i w ilości zleconej przez klientów. Składowanie towaru w magazynie typu chłodnia odbywa się w ścisłych warunkach i zgodnie z zachowaniem bezpieczeństwa. Nasi pracownicy mogą również zrealizować usługę przetransportowania jak i odbioru towaru od klienta do magazynu.

Specjalnie na potrzeby magazynowania towarów oferujemy klientom dwa rodzaje magazynów o dogodnej lokalizacji:

  • Magazyn do wynajęcia w miejscowości Macierzysz w województwie mazowieckim o powierzchni 5.000 m2 i 10.000 miejsc paletowych.
  • Magazyn do wynajęcia wraz z chłodnią o powierzchni 13.100 m2 wraz z chłodnią o powierzchni 400 m2 w miejscowości Ożarów Mazowiecki w obiekcie West Mark. .

Dlaczego warto korzystać z takiego rozwiązania? Magazyn z chłodnią to budynek, który spełnia wszelkie niezbędne standardy umożliwiające bezpieczne i odpowiednie przechowanie rozmaitych towarów. Czym wyróżnia się nasz magazyn z chłodnią usytuowany w Ożarowie Mazowieckim? 

  • Powierzchnia magazynu to 5.000 metrów kwadratowych w standardzie A+
  • Do dyspozycji klientów jest niezalezna chłodnia o łącznej powierzchni 400 metrów kwadratowych, która jest doskonale skomunikowana z magazynem i ułatwia konfekcjonowanie i przechowywanie produktów
  • Cały magazyn jest klimatyzowany i ogrzewany, dlatego pozwala na przechowanie towarów, które wymagają odpowiednich temperatur, aby zachować właściwości
  •  Strefa boksów ma powierzchnię 2500 metrów kwadratowych, a każdy z boksów ma wysokość 10 cm i jest doskonale skomunikowany z magazynem
  • Część naszych boksów ma specjalne ramy “O”
  • Magazyn jest monitorowany i obsługiwany przez doświadczony personel, a wjazd strzeżony, dlatego przechowywanie towarów w naszym magazynie jest bezpieczne

To miejsce odpowiednie dla produktów o szczególnym charakterze np. towarów spożywczych wymagających przechowywania w odpowiednio niskich temperaturach, leków czy płynów.

Główny cel magazynowania towarów to łatwiejsze zarządzanie przepływem towarów przyjmowanych np. od dostawców, producentów czy pozostałych firm dystrybucyjnych a towarem rozsyłanym do klientów docelowych.

Ponadto w naszej firmie klienci mogą skorzystać nie tylko z magazynowania towarów, ale również zamówić usługę konfekcjonowania towarów i płynów w magazynie. Ponadto jesteśmy w stanie zagwarantować również bezpieczny przewóz tego typu towarów do klientów.

Interesuje Cię wynajem magazynu z chłodnią? Masz pytanie dotyczące jednej z naszych usług? A może chcesz poznać więcej informacji o wynajmie magazynu? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie!


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /trans-tok.pl-ersetic/wp-content/themes/blade/comments.php on line 2