Usługi magazynowe -
magazynowanie towarów
i konfekcjonowanie
produktów
Przyjęcie oraz wydanie towaru odbywa się przy równoczesnej kontroli jakości i ilości, oraz innych parametrów zleconych przez naszych Klientów. Oferujemy dwa centra magazynowe usytuowane w dogodnych lokalizacjach:
Magazynowanie materiałów niebezpiecznych w Ożarowie Mazowieckim
Firma Trans-Tok Logistic Group z Ożarowa Mazowieckiego oferuje specjalistyczne usługi magazynowania materiałów niebezpiecznych. Posiadamy niezbędne zezwolenia, doświadczenie i infrastrukturę do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju substancji stwarzających zagrożenie.
Dlaczego my?
Bezpieczeństwo: Nasze magazyny są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i posiadają wszystkie niezbędne atesty.
Doświadczenie: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w magazynowaniu materiałów niebezpiecznych.
Wykwalifikowana kadra: Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie magazynowania i transportu materiałów niebezpiecznych.
Atrakcyjne ceny: Gwarantujemy konkurencyjne ceny i korzystne warunki współpracy.
Nasze usługi:
Magazynowanie materiałów niebezpiecznych różnych klas: Przechowujemy materiały łatwopalne, żrące, toksyczne, wybuchowe i inne, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Magazynowanie w strefach Ex: Posiadamy magazyny dostosowane do przechowywania materiałów niebezpiecznych w strefach zagrożenia wybuchem.
Magazynowanie w kontenerach ADR: Oferujemy magazynowanie materiałów niebezpiecznych w specjalistycznych kontenerach ADR.
Obsługa ADR: Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z transportem materiałów niebezpiecznych, w tym sporządzanie dokumentacji ADR.
Dodatkowe usługi:
Przeładunek materiałów niebezpiecznych: Oferujemy przeładunek materiałów niebezpiecznych z różnych środków transportu.
Etykietowanie i znakowanie materiałów niebezpiecznych: Zapewniamy prawidłowe etykietowanie i znakowanie materiałów niebezpiecznych.
Doradztwo w zakresie magazynowania i transportu materiałów niebezpiecznych: Służymy fachowym doradztwem w zakresie magazynowania i transportu materiałów niebezpiecznych.
Skontaktuj się z nami!
Magazyn z obsługą
Konfekcjonowanie towaru
Zapewniamy usługi konfekcjonowania produktów, w tym także usługi konfekcjonowania płynów. W ich zakresie znajdują się wszelkie czynności, które występują przy okazji realizowania naszych pozostałych usług. Zaliczamy do nich m.in.
- wklejanie próbek, gadżetów,
- klejenie i składanie ulotek,
- zgrzewanie opakowań,
- pakowanie produktów (usługowe),
- przepakowywanie produktów.
Usługi dodatkowe obejmują:
- foliowanie produktów (w tym niestandardowe jednostki sprzedaży) – stosowana przez Trans-Tok folia podnosi estetykę produktów i zapewnia im doskonałą ochronę przed uszkodzeniami,
- etykietowanie produktów (w tym etykietowanie żywności) – umieszczane na opakowaniach etykiety stanowią źródło informacji na temat produktu, takich jak: (data ważności, czy dane producenta),
- przygotowywanie zestawów promocyjnych — w ramach tej usługi zestawiamy produkty pakując je w zestawy mające na celu zwiększenie sprzedaży i związanie Klienta z marką,
- integrację systemów IT,
- zarządzanie zwrotami,
- cross-docking — towar dostarczony do magazynu Trans-Tok jest od razu, bez magazynowania, przeładowywany i wysyłany dalej do następnego klienta lub odbiorcy.
Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /trans-tok.pl-ersetic/wp-content/themes/blade/comments.php on line 2